Archivy
Návštěvnost
  • 301682Celkem:
  • 2609Měsíc:
  • 1307Týden:
  • 214Včera:
  • 162Dnes:
  • 0Online:

Jak to u nás probíhá postupem času...

Chovatelskou stanici Od Tří jasanů naleznete v Krkonoších v obci Prosečné u Vrchlabí. Vznikla v roce 2001, ale chovem jsme se začali zabývat v roce 1997, kdy jsme si přivezli prvního Goldena - DETRIHO Z VLČÍCH LUK, který byl pořízen hlavně na myslivecké účely.

Detrit byl od začátku velice milý a šikovný pejsek. Absolvovali jsme první výstavy - vždy byl výborný, 6x získal titul CAC; RES. CACIB; NV; CACT, takže se stal brzy šampiónem ČR. Zkoušky zvládal také hravě, byla s ním radost pracovat. RTG kyčlí vyšlo nádherně - HD % a už jsme měli doma chovného pejska.

Na jaře roku 2000 jsme se rozhodli, že mu pořídíme kamarádku - AMMY OD RAJSKÉ STRUHY a cvičení a výstavy začaly znovu. S naší "Aminkou" to ale byla hračka. První 3 výstavy a už se stala junior šampiónkou. Do práce byla jak ďas, takže žádné zkoušky jí nedělaly problémy.

Naším snem bylo ještě časem mít doma hnědou labradorku. 18. 6. 2004 přišla na svět očekávána TINA ( VALENTINE GIRL TANKARAM ) a tak přibyla další členka naší smečky a ta nám nastartovala chov čokoládových labradorů.

 Ještě nám stále doma chyběl lovecký pes s kterým by se dalo chodit hlavně na naháňky na černou zvěř a tak v létě 2012 jsme si přivezli fenečku Štýrského brakýře - ALBA OD RYSÍ SKÁLY.
V naší CHS nyní máme tyto plemena :  Labrador retriever - tmavě čokoládový
                                                                       Golden retriever
                                                                       Štýrský brakýř
Ten kdo se zabývá chovem a chce mít skvělé výsledky , tak ví , že to zabere spoustu času a práce , ale taky radosti a spokojení pejskové jsou jim odměnou !